V. SOLYMÁRI KOCSMAKVÍZ

today 2024.03.23.my_locationApáczai Művelődési Ház


Háttér
share close
  • cover play_arrow

    V SOLYMARI KOCSMAKVIZ SPOT

TUDÁS ÉS SZOMJ – IV. SOLYMÁRI KOCSMAKVÍZ
(A RÁDIÓ SOLYMÁR és a KUD-A.R.C. K.I.E. közös szórakoztató estje)
Kérdések, válaszok, feszültség, jó hangulat. Tesztlap, villámkérdések, képrejtvények, hangzó feladványok. Még több versenyzővel, még furfangosabb feladatokkal az APÁCZAI MŰVELŐDÉSI HÁZ nagytermében.
A rendezvény ideje alatt az ART- Udvar kávézó megerősített szolgálattal tart nyitva!
4 FŐS CSAPATOK jelentkezhetnek a radiosolymar@radiosolymar.hu email címen.
A kísérőket is várjuk szeretettel a SZURKOLÓI ZÓNÁBAN!
A vetélkedő után TÁNCOS EST, élő kívánságműsorral.
Zenei felelős a DIONÜSZOSZ kollektíva és a RÁDIÓ SOLYMÁR

 

I. helyezett: KVÍZESSZENCIA
Mezei Adrienn
Mezei Borbála
Gerlei Pál
Piri Mátyás

 

II. helyezett: 3KB
Szabados Katalin
Király Konstantin
Géczy Balázs
Géczy-Sever Krisztina

 

III. helyezett: RAKTÁR

IV. helyezett: HOLD MY BEER
Hodány Ádám
Rózsa Eszter
Kiss Csaba
Kissné Geszti Renáta

 

V. helyezett: AVANTIK
Vrezgo Andrea
Tamás Beáta
Jurek Rita
Gábeli Noémi

 

VI. helyezett: ZIFFER
Steckl Ágota
Hegedűs Judit
Nick Veronika
Burza Hajnalka

 

VII. helyezett: ÖREG KURUCZ MEGMONDJA
Kurucz Péter
Kurucz Péter
Jakab János
Kurucz Magdi

 

VIII. helyezett: CONCORDE EFFEKTUS
Kátai András
Bényi Vince
Jurás Máté
Bíró Sámuel

 

IX. helyezett: HIMI-HUMI
Reményi Zsuzsa
Kurcz Tünde
Nick Judit
Zentai Hilda

 

X. helyezett: SÉTA BARBI
Györffy Villám Cecília
Somogyi Dia
Németh Hanna
Vitkai-Magyar Zsuzsa

 

XI. helyezett: TRAINER TEAM
Botzheim Csaba
Dobák Péter
Molnár Richárd
Kövesi Péter

 

XII. helyezett: BENOFEZO
Tallér-Wenczel Nóra
Tallér Zoltán
Cservenyi Ferenc
Cservenyiné Lutz Beáta

 

XIII. helyezett: MÉRY CSALÁD
Méry Tibor
Méry Tiborné
Méry Dóra
Németh Balázs

 

XIV. helyezett: MAKIK
Büki Eszter
Csadi Ferenc
Jákfalvy Márton
Lutz Ádám

 

XV. helyezett: DUPLAPÁROS
Zlinszky Fanni
Zlinszky Péter
Kelemen Boglárka
Tolnay Barna

 

XVI. helyezett: HABCSÓK
Pintér Adrienn
Dely Balázs
Kordai Csaba
Biener Hajnalka

 

XVII. helyezett: CSICSIBUBU
Stvertkó János
Nemeth Balázs
Sztancsik Tamás
Vitkai István

 

 

 


Részletek
Kezdés 2024.03.23. H 19:00
Helyszín Apáczai Művelődési Ház
Rate it
0%